Tel: (0312) 397 5298

Adres: İstanbul Yolu 6. Km, Tcdd Tesisleri, Pk: 06370, Behiçbey, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Gazi Mah. mahallesinde yer alıyor. Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...