Tel: (0312) 212 6627

Adres: Bahriye Üçok Caddesi, No: 2, Beşevler, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

0 görüş var

Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 212 6627 Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...