Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı logo

Tel: (0312) 509 3180

Adres: Doğanbey Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 52, Adalet Sarayı, Sıhhiye, Altındağ, Ankara, Türkiye


Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı, Ankara ili Altındağ ilçesinin Doğanbey Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.42 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Sıhhiye Adliye Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...