Bursa Anatolium AVM logo

Tel: (0224) 261 1222

Adres: Alaşar Mh. Yeni Yalova Caddesi, No: 487, Anatolium Alışveriş Merkezi, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Bursa Anatolium AVM, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Alaşarköy Mah. mahallesinde (Bursa Yalova Yolu) yer alıyor. Bursa Anatolium AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Anatolium AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bursa Anatolium AVM
    Toplam 49 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.73 puan aldı.
  • mükemmel..

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Anatolium AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Anatolium AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Anatolium AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Anatolium AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...