Tel: (0212) 236 6761

Adres: Köyiçi Cad. No: 21 Sinanpaşa Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Anafen Dershanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Sinanpaşa Mah. mahallesinde (Köyiçi Meydanı Sokak) yer alıyor. Anafen Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anafen Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anafen Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anafen Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anafen Dershanesi

0 görüş var

Anafen Dershanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Anafen Dershanesi
Sinanpaşa Mah.Köyiçi Meydanı Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 236 6761 Anafen Dershanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Anafen Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...