Tel: (0212) 569 9502

Adres: İstanbul Cad. No: 1 Fevzi Çakmak Mh. Esenler, , İstanbul, Türkiye


Anafen Dersanesi, İstanbul ili Esenler ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (İstanbul Caddesi) yer alıyor. Anafen Dersanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anafen Dersanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anafen Dersanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anafen Dersanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anafen Dersanesi

0 görüş var

Anafen Dersanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Anafen Dersanesi
Fevzi Çakmak Mah.İstanbul Caddesi, Esenler, İstanbul.
+90(0212) 569 9502 Anafen Dersanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Anafen Dersanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...