Adres: Hacı Bayram Mh. Anafartalar Caddesi, Anafartalar Çarşısı, Altındağ, Ankara, Türkiye


Anafartalar Çarşısı, Ankara ili Altındağ ilçesinin Hacı Bayram Mah. mahallesinde (Anafartalar Caddesi) yer alıyor. Anafartalar Çarşısı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anafartalar Çarşısı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anafartalar Çarşısı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anafartalar Çarşısı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anafartalar Çarşısı

0 görüş var

Anafartalar Çarşısı adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Anafartalar Çarşısı
Hacı Bayram Mah.Anafartalar Caddesi, Altındağ, Ankara.
Anafartalar Çarşısı

Aşağıdaki formu kullanarak Anafartalar Çarşısı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...