Tel: (0216) 308 2618 veya (0216) 308 2619

Adres: Göksu Caddesi, Cuma Yolu Sokak Anadoluhisarı Spor Akademisi Kampüsü, Beykoz, İstanbul, Türkiye


Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu, İstanbul ili Beykoz ilçesinde yer alıyor. Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Anadoluhisarı Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...