Anadolu Üniversitesi logo

Tel: (0222) 335 0580

Adres: Anadolu Üniversitesi, Yunusemre Kampüsü, Pk: 26470, Tepebaşı, Eskişehir, Türkiye


Anadolu Üniversitesi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinin Yeşiltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Anadolu Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anadolu Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Anadolu Üniversitesi
    Toplam 52 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.81 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anadolu Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anadolu Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anadolu Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Anadolu Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...