Tel: (0216) 541 9494

Adres: Bahariye Cad. Kırtasiyeci Sok. No: 44-46 Kat: 2 Dük:4 Osmanağa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Anadolu Sürücü Kursu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Kırtasiyeci Sokak) yer alıyor. Anadolu Sürücü Kursu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anadolu Sürücü Kursu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket sürücü kursu, özel okul, deshane ve benzeri eğitim ve öğretim yerleri açabilir ve bu amaçla açılmış kuruluşlara ortak olabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anadolu Sürücü Kursu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anadolu Sürücü Kursu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anadolu Sürücü Kursu

0 görüş var

Anadolu Sürücü Kursu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Anadolu Sürücü Kursu
Osmanağa Mah.Kırtasiyeci Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 541 9494 Anadolu Sürücü Kursu

Aşağıdaki formu kullanarak Anadolu Sürücü Kursu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...