Tel: (0212) 423 6969

Adres: Doğan Araslı Bulvarı No:, 8 Depo Durağı Esenyurt (Merkez) Mh. Esenyurt Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Anadolu Şark Sofrası, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Yenikent Mah. mahallesinde (Doğan Araslı Blv) yer alıyor. Anadolu Şark Sofrası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anadolu Şark Sofrası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anadolu Şark Sofrası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anadolu Şark Sofrası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anadolu Şark Sofrası

0 görüş var

Anadolu Şark Sofrası adlı mekan, 54 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.93 puan almıştır.
Anadolu Şark Sofrası
Yenikent Mah.Doğan Araslı Blv, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 423 6969 Anadolu Şark Sofrası

Aşağıdaki formu kullanarak Anadolu Şark Sofrası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...