Tel: (0312) 324 3160

Adres: Gözcü Sokak No: 2 06240 Ulus, 06240 Altındağ, Ankara, Türkiye


Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Necatibey Mah. mahallesinde yer alıyor. Anadolu Medeniyetleri Müzesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anadolu Medeniyetleri Müzesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anadolu Medeniyetleri Müzesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anadolu Medeniyetleri Müzesi

0 görüş var

Anadolu Medeniyetleri Müzesi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Anadolu Medeniyetleri Müzesi
Necatibey Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 324 3160 Anadolu Medeniyetleri Müzesi

Aşağıdaki formu kullanarak Anadolu Medeniyetleri Müzesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...