Tel: (0216) 378 4962

Adres: Sanayi Cad. No: 22 Şeyhli Mh. Kurtköy Pendik, , İstanbul, Türkiye


Anadolu Cam, İstanbul ili Pendik ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Cemal Gürsel Caddesi) yer alıyor. Anadolu Cam yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Anadolu Cam nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Anadolu Cam nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Anadolu Cam konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Anadolu Cam

0 görüş var

Anadolu Cam adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.86 puan almıştır.
Anadolu Cam
Fevzi Çakmak Mah.Cemal Gürsel Caddesi, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 378 4962 Anadolu Cam

Aşağıdaki formu kullanarak Anadolu Cam ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...