Amerikan Hastanesi Nişantaşı logo

Tel: 444 37 77 veya 444 37 77

Adres: Teşvikiye Mh. Güzelbahçe Sokak, No: 20, Pk: 34365, Nişantaşı, Şişli, İstanbul, Türkiye


Amerikan Hastanesi Nişantaşı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Teşvikiye Mah. mahallesinde (Güzelbahçe Sokak) yer alıyor. Amerikan Hastanesi Nişantaşı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Amerikan Hastanesi Nişantaşı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket ilgili mevzuat uyarınca gerekli izinlerin ilgili makamlardan alınması kaydıyla her türlü tıp ve sağlık hizmetlerinin verilebilmesi için her türlü muayenehane eczane klinik özel sağlık yurtları özel poliklinikler özel check- up merkezleri özel dal merkezleri laboratuar tıp merkezi özel özel hastane özel dal hastanesi huzurevleri dinlenme evleri kreş çocuk bakım evleri yapmak ve 6. 3. 2013 tarihinde tescil edilen genel kurul kararı ve tadil metninde yazılı olan diğer işler,


1 görüş var

    Amerikan Hastanesi Nişantaşı
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.39 puan aldı.
  • Merhaba Beyin cerrah doktoru na randevu almaya istiyorum Lütfen. ..

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Amerikan Hastanesi Nişantaşı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Amerikan Hastanesi Nişantaşı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Amerikan Hastanesi Nişantaşı

Aşağıdaki formu kullanarak Amerikan Hastanesi Nişantaşı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...