Tel: (0212) 875 2800

Adres: Marmara Mah. Liman Caddesi, No: 49, Pk: 34520, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye


Ambarlı Limanı, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Marmara Mah. mahallesinde yer alıyor. Ambarlı Limanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ambarlı Limanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Ambarlı Limanının E-5 karayoluna ve TEM Otoyoluna karayolu bağlantısı bulunmakta olup, E-5'e olan mesafesi 3 km. TEM otoyoluna ise 9 km. 'dir. 1992 yılında Altaş ortakları tarafından altyapısı yapılan E5 - Ambarlı Liman yolunun Asfalt ve üst yapı çalışmaları Karayolları tarafından tamamlanmıştır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ambarlı Limanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ambarlı Limanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ambarlı Limanı

0 görüş var

Ambarlı Limanı adlı mekan, 48 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Ambarlı Limanı
Marmara Mah., Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 875 2800 Ambarlı Limanı

Aşağıdaki formu kullanarak Ambarlı Limanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...