Tel: (0312) 395 9595

Adres: Ostim Mh. 90. Sokak, Serhat Sitesi Karşısı, Ostim, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Amatem Ankara, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ostim Mah. mahallesinde yer alıyor. Amatem Ankara yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Amatem Ankara nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Alkol ve alkol dışı madde kullanımı ve bağımlılığı yüzyılımızın en önemli ve ciddi sorunlarından biridir. Günümüzde bağımlılığa karşı verilen savaşta birincil ikincil ve üçüncül koruma önlemleri gittikçe önem kazanmaktadır. Birincil koruma önlemleri okul aile 15-24 yaşa odaklı eğitim programları ve yerel bölgesel ve ulusal örgütlenmeleri içermektedir. Alkol ve madde bağımlılığı tedavi ve rehabilitasyonları ise ikincil koruma önlemleri içine alınmaktadır. Detoks sonrası bireysel ve grup terapi programları aile tedavileri sosyal danışmanlık iş bulma kendine yardım grupları gibi çok sayıda tedavi seçenekleri bu önlemler kapsamında ele alınmaktadır. Madde bağımlısı olup da tedaviyi kabul etmeyenleri ve onların çevresindekilerle toplumu olası zararlardan korumaya yönelik programlar da üçüncül önlemler kapsamındadır.


4 görüş var

  Amatem Ankara
  Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.39 puan aldı.
 • Görüşlerim hiçte iyi olmayacak !!!! madde bağımlısı yakını olarak hastanenize başvurduk ve sonuçta hastamızın yatışını sağladık. Hastamız reşit olduğu için 4 gün içerisinde tedavisi bitmiştir diye taburcu edilmiş.Bu nasıl bir zihniyet oraya gelen hasta aklı başında olsa tedavi için yatırılmazdı en kötüsü madde kullanmazdı bu hastayı taburcu ederken neden yakınlarına bilgi verilmedi ? Şimdi yabancı olduğu bir şehirde yine madde kullanacak mı yada başına bir iş gelecekmi diye düşünen analar ,babalar , yakınlar ne yapacak ???? Soruyorum size bu nasıl bir kural hasta reşit diye habersiz dışarı çıkarılması o hastanın can güvenliğinin olmaması en kötüsüde bir bayan hastanın kötü yola düşmesi ...... Bu dutum karşısında eğer hastamız zarar görürse hukuki mücadelemiz başlamış olacaktır !!!!!!!!!!!

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Yahu adam bağımlı ve tedaviye geliyor,siz bir hafta kullanma temiz gel dil altı hapını verelim diyorsunuz.adam Bi hafta o malı kullanmasa zaten kendisi de bırakır.yok yani bu çözüm değil asla.kaldıki o dil altı hapı bu defa bağımlılık yapıyor falan filan...psikiyatri servisi yok yada var gibi sadece.oraya gelen insanlar normal değil bunu biliyorsunuz ve bugun sıra bitti yarın sabah gel diyorsunuz iki ısrar edince tamm kal diyorsunuz.hani sıra yoktu ?? Bir kez gittim ve yaşadıklarım sadece.arkadaşımı getirdim ve ikinci gün bile olmadan dayanılmaz krize girdi.o verilen ilaçlar faydasız böyle ağır hastalara.bizde şuan çip tedavisine başladık özel bir hastanede.umarım iyi bir sonuç alırız ve sizlerle paylaşırım.boşa vakit kaybı amatem kısaca.geliştşrilmesi gerekiyor.sürç il ihsan ettimse affola

  1/ 5 yıldız
  ,

 • hepinize iyi çalışmalar dilerim öncelikle,ben a.sayıkoğlu isimli denetimli serbestlikten yararlanan bir hastayla ziyaret etmiştim sizi,gerçekten yerleşke ve personelinizin sabır ve çabaları kayda değer bu açıdan teşekkür ederim,lakin ben bu getirdiğim arkadaşımla evlilik aşamasındaydım bir yıldan bu yana ona eroin kaydırmayı,esrarı,bonzaiyi ve hapı üstün çaba ve gayret göstererek bıraktırdım,hep o ortamdan ve ortamdaki insanlardan uzak tutarak bunu başardım,lakin o yolun insanları mutlak suretle birbiini buluyor ve buldularda ben beş kez ev değişmeme rağmen buldular yine ve ilişkimde mutlu bir yuva hayallerim uçup gitti,burada bir anekdot düşmek isterim toplumda özellikle gençlerde esrarın bağımlılığı yok diye bir önyargı var,bu konuda devletimizin ve sizlerin tedaviden çok bu mantığı ve uyuşturucunun zararlarını görsel medyada sürekli anlatmak olmalıdır, sizden aynı zamanda bir ricam hatta yalvarışım olsun,a.s. isimli bu arkadaşla görüşmüyorum şimdi ve bir dahada görüşemem ben antepteyim o ankarada lütfen ona yardımcı olun allah rızası için yoksa cezaevine girecek,yazıktır iki çocuğu var...uyuşturucu denilen illet düşünme ve idrak etme yetilerini elinden almış,ben ondan uyuşturucu satıcılarını uzak tutmak için canımı dahi siper ettim,ama olmadı o bir türllü vazgeçemedi,ben ona bıraktırıp güzel bir yuva hayat sunacağım diye tüm ailemle kötü oldum,ama pes ettim çünkü tükendim maddi manevi,yalvarırım ona yardımcı olun, o gerizekalı cezaevine gireceği gerçeğini kabul edemiyor,yalvarırım lütfen kurtarın onu...

  5/ 5 yıldız
  ,

 • çok süper bi hastane maddeden kurtulmak isteyen bence başvursun ben kurtuldum

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Amatem Ankara nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Amatem Ankara konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Amatem Ankara

Aşağıdaki formu kullanarak Amatem Ankara ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...