Tel: (0358) 218 4106

Adres: Gökmedrese Mah. Sebze Hal Yanı Amasya, Merkez Amasya, Türkiye


Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi, Amasya ili Amasya Merkez ilçesinin Gökmedrese Mah. mahallesinde yer alıyor. Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi

1 görüş var

  • gerçekten güzel bir okul

    Misafir, 16.02.2011 09:17:00

Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.1 puan almıştır.
Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi
Gökmedrese Mah., Amasya Merkez, Amasya.
+90(0358) 218 4106 Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...