Tel: (0212) 224 2100

Adres: Dr. Cemil Bengü Cad. No: 48 Hürriyet Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Alutaş Alüminyum, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde (Dr. Cemil Bengü Cadde) yer alıyor. Alutaş Alüminyum yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alutaş Alüminyum nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü alüminyum profil, aksesuar ve alüminyumdan mamul malzeme, alüminyum hurdası, inşaat malzemeleri, bilumum hırdavat her türlü büro, ev ve dekorasyon eşyası, her türlü plastik ve plastik benzeri eşya ve malzeme ve gıda maddeleri ile ilgili ithalat, ihracat, bilumum dahili ticaret, komisyon, mümessillik ile alüminyum profil imali ve eloksalı ile iştigal eden fabrikalar için müşavirlik, mühendislik ve taahhüt işleri Şirket ihtiyacı için gayrimenku lsatın almak inşa ettirmek ihtiyaç fazlasını satmak gayrimenkuller üzerinde ipotek vesair ayni haklar vermek almak ve şirketin 2. 3. 1979 tarihinde tescil edilen tad, il mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Alutaş Alüminyum nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alutaş Alüminyum konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alutaş Alüminyum