Tel: (0216) 392 1322

Adres: Atatürk Cad. No: 2 Dük:B Güzelyalı Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Altunlar Yapı Mlz., İstanbul ili Pendik ilçesinin Güzelyalı Mah. mahallesinde (Ankara Caddesi) yer alıyor. Altunlar Yapı Mlz. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altunlar Yapı Mlz. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İnşaat işleri yapım onarım işleri yapmak, inşaat taahhüt işleri almak, yapmak, yaptırmak, kat karşılığı inşaat yapmak Şirket, edinilen gayrimenkuller üzerinde gerekli olduğunda ipotek tesis edebilir, gerçekleştirdiği projelerin teminatı olarak ipotek verebilir, sınırlı ayni haklar tesis edebilir, kredi temini amacıyla portföydeki varlıkları rehnedebilir, mevcut olan kat irtifakını terkin edebilir, Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir satabilir kiralayabilir finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir yurt içinde ve yurt dışından teminatlı yahut teminatsız her türlü borç alabilir, şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayrimenkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat kefalet işletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir, alacaklarına karşılık ipotek veya rehin alabilir borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine ipotek yahut rehin verebilir bu ipoteklerin terkinini talep edebilir her türlü kefalet ve teminat verebilir, Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir, şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir, her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve şirketin 18. 4. 2012 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Altunlar Yapı Mlz. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altunlar Yapı Mlz. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altunlar Yapı Mlz.