Tel: (0216) 474 6550

Adres: Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme Caddesi No: 23/1, Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu) yer alıyor. Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Altunizade Erkek Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...