Tel: (0212) 649 7879

Adres: Ali Fuat Başgil Cad. No: 55 Daire: A Yıldırım Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Altıntaş Kuyumculuk, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yıldırım Mah. mahallesinde (Ali Fuat Başgil Caddesi) yer alıyor. Altıntaş Kuyumculuk yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altıntaş Kuyumculuk nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her türlü altın, gümüş, saat, takı ve kıymetli taşların toptan ve perakende alım ve satımını yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altıntaş Kuyumculuk nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altıntaş Kuyumculuk konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altıntaş Kuyumculuk

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Altıntaş Kuyumculuk ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...