Tel: (0212) 678 0897

Adres: Yarımburgaz Mah. İstanbul Cad. Okul S. No: 260, 1, Küçükçekmece İstanbul, Türkiye


Altınşehir İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Yarımburgaz Mah. mahallesinde yer alıyor. Altınşehir İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altınşehir İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altınşehir İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altınşehir İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altınşehir İlköğretim Okulu

0 görüş var

Altınşehir İlköğretim Okulu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Altınşehir İlköğretim Okulu
Yarımburgaz Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 678 0897 Altınşehir İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Altınşehir İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...