Adres: Güngören, Cevat Açıkalın Cd, 34169 Tozkoparan, , İstanbul, Türkiye


Altınova Spor Kulübü, İstanbul ili Güngören ilçesinin Tozkoparan Mah. mahallesinde (Cevat Açıkalın Caddesi) yer alıyor. Altınova Spor Kulübü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altınova Spor Kulübü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altınova Spor Kulübü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altınova Spor Kulübü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altınova Spor Kulübü

0 görüş var

Altınova Spor Kulübü adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Altınova Spor Kulübü
Tozkoparan Mah.Cevat Açıkalın Caddesi, Güngören, İstanbul.
Altınova Spor Kulübü

Aşağıdaki formu kullanarak Altınova Spor Kulübü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...