Adres: Altınordu Spor Klübü Tesisleri, Konak, 35150 Bahçelievler, İzmir, İzmir, Türkiye


Altınordu Spor Kulübü Tesisleri, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Altınordu Spor Kulübü Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altınordu Spor Kulübü Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altınordu Spor Kulübü Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altınordu Spor Kulübü Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altınordu Spor Kulübü Tesisleri

0 görüş var

Altınordu Spor Kulübü Tesisleri adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Altınordu Spor Kulübü Tesisleri
, Konak, İzmir.
Altınordu Spor Kulübü Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Altınordu Spor Kulübü Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...