Tel: (0312) 271 1364

Adres: İstasyon Mah. Erdal Sok. No: 13, Sincan, Ankara, Türkiye


Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde yer alıyor. Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu

0 görüş var

Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu
İstasyon Mah., Sincan, Ankara.
+90(0312) 271 1364 Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Altınordu Layika Akbilek İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...