Tel: (0312) 310 1696 veya (0312) 311 2318

Adres: Gültepe Mh. Babür Caddesi, No: 132 ( Altındağ Emniyet Müd. Yanı ), Altındağ, Ankara, Türkiye


Altındağ Müftülüğü, Ankara ili Altındağ ilçesinin Gültepe Mah. mahallesinde (Babür Caddesi) yer alıyor. Altındağ Müftülüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altındağ Müftülüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Altındağ Müftülüğü
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altındağ Müftülüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altındağ Müftülüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altındağ Müftülüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Altındağ Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...