Tel: (0312) 310 1696

Adres: Altındağ Müftülüğü, Altındağ, 06110 Fazilet, , Ankara, Türkiye


Altındağ Müftülüğü, Ankara ili Altındağ ilçesinin Fazilet Mah. mahallesinde yer alıyor. Altındağ Müftülüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altındağ Müftülüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altındağ Müftülüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altındağ Müftülüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altındağ Müftülüğü

0 görüş var

Altındağ Müftülüğü adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Altındağ Müftülüğü
Fazilet Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 310 1696 Altındağ Müftülüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Altındağ Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...