Tel: (0212) 588 4240

Adres: Millet Cad. No: 139/B Beyazıtağa Mh. Çapa Fatih, , İstanbul, Türkiye


Altın Kapı Restaurant, Çapa, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Altın Kapı Restaurant, Çapa yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Altın Kapı Restaurant, Çapa nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Altın Kapı Restaurant, Çapa nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Altın Kapı Restaurant, Çapa konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Altın Kapı Restaurant, Çapa

0 görüş var

Altın Kapı Restaurant, Çapa adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Altın Kapı Restaurant, Çapa
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 588 4240 Altın Kapı Restaurant, Çapa

Aşağıdaki formu kullanarak Altın Kapı Restaurant, Çapa ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...