Tel: (0212) 422 1815

Adres: Dereboyu Cad. No: 6 Beysan San. Sit. Cihangir Mh. Haramidere Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Alper Örme Kumaşcılık, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Birlik Caddesi) yer alıyor. Alper Örme Kumaşcılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alper Örme Kumaşcılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü iç giyim ve konfeksiyon imalatı alımı satımı ithalatı ihracatı pazarlaması. Menkul ve gayrimenkuller üzerine alacaklıları lehine veya üçüncü şahıslar lehine rehin ve ipotek tesis edebilir müşterilerin veya üçüncü şahısların ipotek ve rehin alabilir işbu ipoeteklerin fek ve terhini talep edebilir. Satın aldığı bu gayrimenkuller üzerinde intifa irtifa sükna ve sair hakları ile medeni kanun hükümleri gereğince ayni ve gayrimaddi tasarruflarda bulunabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alper Örme Kumaşcılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alper Örme Kumaşcılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alper Örme Kumaşcılık

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Alper Örme Kumaşcılık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...