Tel: (0276) 216 3066

Adres: Atatürk Mah. Alper Günbayram Cad. No: 17 , , Merkez Uşak, Türkiye


Alper Günbayram İlköğretim Okulu, Uşak ili Uşak Merkez ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (3. Metal Sokak) yer alıyor. Alper Günbayram İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alper Günbayram İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alper Günbayram İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alper Günbayram İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alper Günbayram İlköğretim Okulu

0 görüş var

Alper Günbayram İlköğretim Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Alper Günbayram İlköğretim Okulu
Atatürk Mah.3. Metal Sokak, Uşak Merkez, Uşak.
+90(0276) 216 3066 Alper Günbayram İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Alper Günbayram İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...