Tel: (0312) 397 5469

Adres: Çamlıca Mah. 2. Cad., Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Alparslan Anadolu Lisesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Alparslan Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alparslan Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alparslan Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alparslan Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alparslan Anadolu Lisesi

0 görüş var

Alparslan Anadolu Lisesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.31 puan almıştır.
Alparslan Anadolu Lisesi
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 397 5469 Alparslan Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Alparslan Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...