Tel: (0216) 487 1960

Adres: Abdülkadir Udeh Cad. No: 8 Hamidiye Mh. Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Alp Pazarlama Ve Dış Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Hamidiye Mah. mahallesinde (Abdulkadir Udeh Caddesi) yer alıyor. Alp Pazarlama Ve Dış Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alp Pazarlama Ve Dış Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket yurt içinde ve yurtdışında temin edilen her türlü tüketim mallarının ithalat ve ihracat aşamalarına aracılık ederek dış ticaret işlemlerini gerçekleştirir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Alp Pazarlama Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alp Pazarlama Ve Dış Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alp Pazarlama Ve Dış Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alp Pazarlama Ve Dış Tic. Ltd. Şti.