Tel: (0212) 679 3107

Adres: Seyitnizam Cad. No: 138 Beştelsiz Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Almida Tekstil, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde (Seyit Nizam Caddesi) yer alıyor. Almida Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Almida Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekstil sanayi ile ilgili tabi suni sentetik pamuklu yünlü ipekli ve yemek yatak takımları tül dantel bilimum ceyiz eşya ve aksesuarların üretim ve ticaretini yapmak, her türlü kadın erkek ve çocuk konfeksiyon mamüllerin ham madde yardımcı madde ara madde yarı mamül mamül maddeleri imal etmek. Konusu ile ilgili olarak aracılık yapmamak şartı ile menkul ve gayrimenkul malları araç ve gereçleri temellük ve tasarruf etmek bunları almak satmak devir ve ferağ etmek şirket lehine her nevi ipotekleri yapmak ve borçları için her nevi ipotekleri vermek izin ruhsatname patent lisans ve imtiyazları ihtira hak ve beratlarını telif haklarını ticaret ünvanlarını kısmen veya tamamen iktisap etmek kiralamak kira ya vermek satmak ipotek ve rehin etmek uzun kısa ve orta vadeli kredileri temin edebilir işletme ihracat ve teşvik kredileri alabilir bu kredilere karşın ipotek rehin kefalet ve teminat verebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Almida Tekstil
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.89 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Almida Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Almida Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Almida Tekstil