Tel: (0232) 488 8888

Adres: Konak, 1448. Sk, 2-4, 35220 Alsancak, , İzmir, Türkiye


    kategoriler:

Almanya Konsolosluğu, İzmir ili Konak ilçesinin Alsancak Mah. mahallesinde (1448. Sokak) yer alıyor. Almanya Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Almanya Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Almanya Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Almanya Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Almanya Konsolosluğu

0 görüş var

Almanya Konsolosluğu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Almanya Konsolosluğu
Alsancak Mah.1448. Sokak, Konak, İzmir.
+90(0232) 488 8888 Almanya Konsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Almanya Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...