Tel: (0322) 311 4830

Adres: Karataş Caddesi, No: 184, Pk: 01280, Yüreğir, Adana, Türkiye


Almanya Adana Fahri Konsolosluğu, Adana ili Yüreğir ilçesinin Akdeniz Mah. mahallesinde (Karataş Blv) yer alıyor. Almanya Adana Fahri Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Almanya Adana Fahri Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Almanya Adana Fahri Konsolosluğu
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Almanya Adana Fahri Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Almanya Adana Fahri Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Almanya Adana Fahri Konsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Almanya Adana Fahri Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...