Tel: (0212) 249 2009

Adres: Yeniçarşı Caddesi, No: 38, Daire: 3, Galatasaray, İstiklal, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Alman Kültür Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Tomtom Mah. mahallesinde (Yeni Çarşı Caddesi) yer alıyor. Alman Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alman Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Toplu taşıma araçlarıyla:

Taksim Meydanı’ndan yürüyerek ya da tramvaya binerek Galatasaray Lisesi’ne kadar geliniz. Orada liseyle postane arasından, sola aşağıya, Yeniçarşı Caddesi’ne giriniz.Özel Araç İle:

Tophane’den yukarı çıkınız ve Lise Otoparkı’na ya da enstitü binasının hemen yanındaki Galatasaray Otoparkı’na park ediniz. Taksim tarafından geliyorsanız, arabanızı Tepebaşı Kat Otoparkı’na bırakabilirsiniz.


1 görüş var

    Alman Kültür Merkezi
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.32 puan aldı.
  • kültür merkezinin ücretsiz dil kursu varmıdır

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alman Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alman Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alman Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Alman Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...