Alkım Kitabevi logo

Tel: (0216) 450 2008

Adres: Caferağa Mh. Damga Sokak, No: 23, Dükkan No: 25, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Alkım Kitabevi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Misbah Muayyeş Sokak) yer alıyor. Alkım Kitabevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alkım Kitabevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Alkım Kitabevi
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.84 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alkım Kitabevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alkım Kitabevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alkım Kitabevi

Aşağıdaki formu kullanarak Alkım Kitabevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...