Tel: (0212) 423 0617

Adres: Firuzköy Y. No: 127 Mustafa Kemal Paşa Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Alibaş Demir, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Üniversite Mah. mahallesinde (İÜ Avcılar Kampüsü) yer alıyor. Alibaş Demir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alibaş Demir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alibaş Demir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alibaş Demir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alibaş Demir

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Alibaş Demir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...