Tel: (0232) 388 0320

Adres: Kazımdirik Mah. 184 Sk. No: 14, Bornova, İzmir, Türkiye


Ali Suavi İlköğretim Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde yer alıyor. Ali Suavi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Suavi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Suavi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Suavi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Suavi İlköğretim Okulu

3 görüş var

  • EN İYİ OKUL ALİ SUAVİ İLKÖĞRETİM OKULU

    Misafir, 18.04.2011 22:32:00

  • öğretmenleri dersleri harika size öneriyorum

    Misafir, 13.03.2011 17:33:00

  • Çocuklar koşup oynamayı sever. Bahçenin büyük ve güvenli olması bu ihtiyaçlarına cevap verir. Ana cadde üzerinde yer alması, önünde çocuk parkının bulunması giriş çıkışlarda güvenlik sorunu oluşturmaz ayrıca parkta oynamak çocukları rahatlatır. Klimalı, projeksiyon, bilgisayar donanımlı sınıflarda daha fazla kazanım edinme şansı bulur.

    Misafir, 29.12.2010 12:20:00

Ali Suavi İlköğretim Okulu adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.51 puan almıştır.
Ali Suavi İlköğretim Okulu
Kazım Dirik Mah., Bornova, İzmir.
+90(0232) 388 0320 Ali Suavi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Suavi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...