Tel: (0212) 322 3755

Adres: Fidan Sok. No: 2 34077göktürkeyüp, , Eyüp İstanbul, Türkiye


Ali Rıza Özderici Lisesi, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Göktürk Merkez Mah. mahallesinde (Çeşmebaşı Caddesi) yer alıyor. Ali Rıza Özderici Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Rıza Özderici Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Rıza Özderici Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Rıza Özderici Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Rıza Özderici Lisesi

0 görüş var

Ali Rıza Özderici Lisesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Ali Rıza Özderici Lisesi
Göktürk Merkez Mah.Çeşmebaşı Caddesi, Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 322 3755 Ali Rıza Özderici Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Rıza Özderici Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...