Tel: (0216) 324 2261

Adres: Ziya Gökalp Cad. Esatpaşa, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Esatpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • bence süper okul..............

    Misafir, 14.03.2011 12:54:00

  • ali nihat tarlan ın iki sene okudum qkuldan çok memnunnum ama o okuldan ayrıldığım için çok üzgünüm )1) (2) de orda okudum

    Misafir, 21.10.2010 16:42:00

Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu
Esatpaşa Mah., Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 324 2261 Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Nihat Tarlan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...