Tel: (0216) 463 2652

Adres: Kadıpaşa Sok. No: 27 Konak Apt Dük:1-2 Ondokuz Mayıs Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Ali Mağazaları, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (Kadıpaşa Sokak) yer alıyor. Ali Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Mağazaları

1 görüş var

  • gebzeyede istiyoruzz bu magazadann:)

    Misafir, 10.07.2011 00:34:00

Ali Mağazaları adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Ali Mağazaları
19 Mayıs Mah.Kadıpaşa Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 463 2652 Ali Mağazaları

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Mağazaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...