Tel: (0232) 487 0452

Adres: 268, 4 Sok. No: 2, Buca, İzmir, Türkiye


Ali Kuşçu İlköğretim Okulu, İzmir ili Buca ilçesinin Yenigün Mah. mahallesinde yer alıyor. Ali Kuşçu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Kuşçu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Kuşçu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Kuşçu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Kuşçu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ali kuşçu okuluna gidiyorum ve okulumu çooook seviyorum. ve okula yeni başliycak olanlara bu okulu tavsiye ederim

    Misafir, 05.08.2010 13:03:00

Ali Kuşçu İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Ali Kuşçu İlköğretim Okulu
Yenigün Mah., Buca, İzmir.
+90(0232) 487 0452 Ali Kuşçu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Kuşçu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...