Tel: (0216) 312 1354

Adres: Taşdelen Çamlık Mah. Turgut Özal Cad. No: 157 Taşdelen, Çekmeköy, İstanbul, Türkiye


Ali Kuşçu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin Çamlık Mah. mahallesinde yer alıyor. Ali Kuşçu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Kuşçu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Kuşçu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Kuşçu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Kuşçu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ali Kuşçu İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.77 puan almıştır.
Ali Kuşçu İlköğretim Okulu
Çamlık Mah., Çekmeköy, İstanbul.
+90(0216) 312 1354 Ali Kuşçu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Kuşçu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...