Tel: (0212) 690 9368

Adres: Saadetdere Mah. Tonguç Baba Cad. 108. Sok. No: 6 Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Ali Kul Çok Programlı Lisesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Ali Kul Çok Programlı Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ali Kul Çok Programlı Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ali Kul Çok Programlı Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ali Kul Çok Programlı Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ali Kul Çok Programlı Lisesi

0 görüş var

Ali Kul Çok Programlı Lisesi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Ali Kul Çok Programlı Lisesi
, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 690 9368 Ali Kul Çok Programlı Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ali Kul Çok Programlı Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...