Tel: (0216) 449 4040

Adres: Bağdat Cad. No: 111 Yapı Kredi Bankası Üstü Kat: 8 Daire: 3 Kayışdağı Mh. Kızıltoprak Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Alasonya Denizcilik, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Bostancı Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Alasonya Denizcilik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alasonya Denizcilik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ulusal veya uluslararası sularda yurt içinden yurt dışına yurt dışından yurda veya yabancı ülkeler arasında yerli ve yabancı ülkelere ait kuru dökme likit petrol başta olmak üzere her türlü ticari malların taşınmasını yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alasonya Denizcilik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alasonya Denizcilik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alasonya Denizcilik

0 görüş var

Alasonya Denizcilik adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Alasonya Denizcilik
Bostancı Mah.Bağdat Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 449 4040 Alasonya Denizcilik

Aşağıdaki formu kullanarak Alasonya Denizcilik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...