Tel: (0236) 653 1001

Adres: T.C. Alaşehir Kaymakamlığı, Yenice Mahallesi 5 Eylül Cad. No : 28 Kat : 1 Alaşehir/manisa Manisa, Türkiye


Alaşehir Kaymakamlığı, Manisa ili Alaşehir ilçesinde yer alıyor. Alaşehir Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alaşehir Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Alaşehir Kaymakamlığı
  Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.14 puan aldı.
 • Sayın kaymakamım horzum sazdere köyümüzün sıkıntılarını ve çilelerini gözünüzle görmenizi rica ediyoruz şimdiden teşekkür ederiz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın kaymakamım Horzum sazdere köyümüz yıllardır su sorunuyla yedisinden yetmişine mücadele etmektedir.Sadece köy sakinleri değil hayvanlarda bu durumdan etkilenmektedir. Köylü kendi çabalarıyla imece usulu ile çözümler aramaya çalışsa da kalıcı bir sonuca ulaşamamaktadır. Su ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gerek çevre mahallelerden gerek çevre ilçelerden bidonlarla kendilerine ve hayvanlarına uzun zamandır su taşımaktadır. Adeta taşıma suyu ile değirmen döndürme çabasındadırlar. Yetkili mercilerin bu husussa duyarsız kalması köy sakinlerini aşırı derecede üzmektedir. İlgililerin destek ve yardımlarını beklemekteyiz Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alaşehir Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alaşehir Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alaşehir Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Alaşehir Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...