Tel: (0242) 510 2000 veya (0242) 510 2100

Adres: Güllerpınarı Mh. İzzet Azakoğlu Caddesi, No: 58, Belediye Başkanlığı Binası, Alanya, Antalya, Türkiye


Alanya Belediyesi, Antalya ili Alanya ilçesinin Güller Pınarı Mah. mahallesinde (İzzet Azakoğlu Caddesi) yer alıyor. Alanya Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alanya Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Alanya Belediyesi
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.56 puan aldı.
  • alanya belediyesinin her yıl düzenlediği turizm şenliklerinin haziranın ilk haftası değilde daha sonraki haftalarda yaplmasını istiyoruz çünkü haziranın ilk haftası üniversite öğrencilerin sınavları olduğu için katılamıyoruz. bu tarz şenliklere katılımın daha yoğun olması için bizlerin görüşlerini dikkate almanızı rica ediyoruz.

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alanya Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alanya Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alanya Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Alanya Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...