Tel: (0216) 328 5661

Adres: Alemdağ Cad. No: 136 Atatürk Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Alagül Tekstil, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Alagül Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alagül Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı satımı imalatı ithalatı ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alagül Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alagül Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alagül Tekstil

0 görüş var

Alagül Tekstil adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Alagül Tekstil
Ihlamurkuyu Mah.Alemdağ Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 328 5661 Alagül Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Alagül Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...