Tel: (0212) 432 3466

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 8, 16. Sok. Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

1 görüş var

  • bu okulla ilgili bilgilere öğrencilerimizi ve onları emanet ettiğimiz kişileri göebilceğimiz bi link oluşturabilrseniz daha güzel olur okulumuzun bölümlerini tanıtan bi linkte güzel olur warda ben bulamıyorsam k.bakmayın...

    Misafir, 30.07.2010 22:42:00

Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 432 3466 Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...