Tel: (0212) 520 5146

Adres: Tarakçılar Cad. Çakmakçılar Ykş. No: 15/5 Malatya İşhanı Kat: 5 Daire: 13/18 Tayahatun Mh. Mercan Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Emin Sinan Mah. mahallesinde (Pertev Paşa Sokak) yer alıyor. Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi

0 görüş var

Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi
Emin Sinan Mah.Pertev Paşa Sokak, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 520 5146 Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi

Aşağıdaki formu kullanarak Akyüz Şemsiye ve Mensucat Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...